Hakkımızda Kişiye Özel AnalizKişiye Özel Soru BankasıBirleştirilmiş KarneSoru Frekans Analizi

    SINAVZA EĞİTİM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ olarak 2019 yılında kurulduk ve eğitim sektöründeki ihtiyaçları karşılamak üzere çalışmalarımıza başladık. 2021 yılında  çatısı altında kalmak koşuluyla sistemimizin adını  Edesis-Logo olarak güncelledik. Kısa bir süre içerisinde 2000 kurum sayısının üzerine çıktık ve yaklaşık 500.000 öğrenciye hizmet vermekteyiz. Kullanıcı dostu, basit arayüzü sayesinde öğrencilerimizin, velilerimizin, öğretmenlerimizin ve idarecilerimizin işlemlerini kolaylıkla yapabilecekleri kararlı ve hata oranı en aza indirilmiş bir sistem geliştirdik.

EDESİS, müşterilerinin memnuniyetini her zaman öncelikli olarak göz önünde bulundurur. Bu nedenle, kolay ulaşılabilir bir destek birimi ile her türlü sorun ve isteklerinize anında cevap veriyoruz. Öğrencilerimizin, velilerimizin, öğretmenlerimizin ve idarecilerimizin, kendi işlemlerini yapabilecekleri bir işlem menüsüne sahip olmaları için kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmaları yeterli.

Sloganımız “Sınavda başarılı olmanın en kısa yolu” olarak belirledik. Çünkü biz, öğrencilerimizin sınavda başarılı olabilmeleri için gerekli en etkin yöntemleri sunmak için çalışıyoruz. Bu alanda Kişiye Özel AnalizKişiye Özel Soru BankasıHata KarnesiBirleştirilmiş KarneSoru Frekans Analizi başta olmak üzere birçok yeniliğe imza attık.  Eğitim sektöründe hizmet veren birçok kuruma teknolojik alanda destek sağlıyoruz ve onların da başarılarında pay sahibi oluyoruz.

EDESİS olarak, öğrencilerimizin geleceğine yatırım yapmayı hedefliyoruz. Geliştirdiğimiz teknolojik çözümlerle eğitim sektöründe hep bir adım öne çıkıyor ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Biz Ne Yapıyoruz?